KOSMETYKA ESTETYCZNA

Spa Soleil we Wrocławiu to miejsce, gdzie najważniejszy jest klient.
W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu klinika oferuje naukowo potwierdzone skuteczne zabiegi z zakresu odmładzania skóry, poprawy wyglądu skóry, poprawienia owalu twarzy oraz innych zabiegów specjalnych. 
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dobierając zabiegi adekwatne do wieku oraz potrzeb skóry.
Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Niezwykle cenimy sobie Państwa zadowolenie z efektów oferowanych przez nas zabiegów. 

Zmarszczki:
Pojawiają się wraz z upływem czasu w miejscach szczególnie aktywnych mimicznie. Część z nich dodaje nam uroku, innych chcielibyśmy się pozbyć raz na zawsze. Możemy to zrobić na wiele sposobów, w zależności od miejsca i stopnia ich nasilenia. Naszym celem jest uzyskanie naturalnego efektu, z którym pacjent czuje się komfortowo.

Owal twarzy:
Wiek innej osoby potrafimy błyskawicznie rozpoznać z dużej odległości patrząc na kilka kluczowych elementów: jednym z nich jest owal twarzy.To on decyduje o młodzieńczości wyglądu i tym pierwszym wrażeniu, które pozostaje w głowie nowopoznanych osób.

SkóraGładka:
Jedwabista i o jednolitej barwie – marzenie każdego z nas – czy może się ono ziścić? Możemy znacząco zbliżyć się do ideału, jeśli wybierzemy sprawdzone, skuteczne metody i będziemy konsekwentni w ich stosowaniu.

Zabiegi specjalne:
Czasem nie zdajemy sobie sprawy z potęgi medycyny i zakresu możliwych zastosowań różnych leków. Zabiegi specjalne koncentrują się na takich nieoczywistych metodach użycia różnych preparatów.

Produkty na których najczęściej pracujemy: 
Amalian, CYTO CARE, JUVE, DERMAHEL, NCTF HACE, MESOLICE SKIN, RR SHA EYES, SRS HAIR, HAIR CARE