Cześć wszystkim miłośnikom relaksu i pielęgnacji skóry!

Dzisiaj chciałabym porozmawiać z Wami o jednym z najpopularniejszych masażów w Azji - masażu kobido.

W naszym spa Soleil mamy wiele zadowolonych klientek, które z dumą mówią, że to ich ulubiony masaż. Dlaczego?

O tym właśnie chciałabym Wam opowiedzieć! Masaż kobido to tradycyjna japońska technika, która została opracowana wiele wieków temu przez japońskie kobiety. Nazwa "kobido" oznacza "drogę piękna", co idealnie oddaje jej cele - odprężenie, ukojenie i poprawę wyglądu skóry twarzy. Masaż kobido składa się z serii technik wykonywanych na twarzy, szyi, dekolcie i ramionach.

Część z nich przypomina delikatne dotyki, a inne są bardziej intensywne. Masaż kobido działa na wiele poziomów - poprawia ukrwienie skóry, wpływa na lepsze odżywienie komórek, usuwa napięcia mięśniowe, a także redukuje obrzęki i cienie pod oczami.

Cały zabieg jest bardzo relaksujący i kojący, a dodatkowo działa jak lifting na twarzy. Techniki masażu kobido wymagają specjalnego wykwalifikowanego terapeuty, który wykorzystuje precyzyjne ruchy palców i dłoni. W naszym spa Soleil zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy są szkoleni w tej technice, aby dostarczyć naszym klientkom niezapomniany relaks i poprawić ich wygląd. Jeśli zastanawiasz się, czy masaż kobido jest dla Ciebie, z pewnością warto go spróbować. Dzięki niemu możesz poprawić kondycję swojej skóry, pozbyć się napięć i stresu, a także po prostu odpocząć i zrelaksować się.

W naszym spa Soleil oferujemy nie tylko masaż kobido, ale też wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych dla twarzy i ciała, które pomogą Ci poczuć się pięknie i zrelaksowanie.

Zapraszamy serdecznie do naszego spa Soleil we Wrocławiu, gdzie nasi wykwalifikowani terapeuci przygotują dla Ciebie niezapomniany relaks i pielęgnację skóry!

TYLKO DO KOŃCA MARCA MASAŻ KOBIDO W PROMOCYJNEJ CENIE -20 % !

200 PLN ( masaż kobido) 

250 PLN ( masaż kobido + maska dobrana do potrzeb skóry)