Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Mechanizm ten wykorzystuje TRANSDERMALNY SYSTEM TERAPEUTYCZNY TTS polegający na wprowadzaniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem optymalnego połączenia sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza).

Mezoterapia Bezigłowa HEBE stanowi doskonałą alternatywę dla mezoterapii igłowej. Polega na łączeniu specjalnego programu z ampułkami do mezoterapii. Tworzy się koktajle, które stanowią mieszaninę 3 składników aktywnych odpowiednio dopasowanych do potrzeb pacjenta. Zabieg jest przeprowadzany za pomocą specjalnego aparatu z elektrodami. Osoba wykonująca zabieg przesuwa po skórze pacjenta elektrodę, pod którą aplikowane są substancje czynne. Dzięki przepływowi prądu elektrycznego 40-krotnie zwiększa się transport do skóry właściwej składników aktywnych aplikowanych zewnętrznie.
Czy można poprzedzić ten zabieg innym?
- Zabieg powinien być poprzedzony mikrodermabrazją diamentową lub peelingiem kawitacyjnym, dzięki czemu aplikowane substancje są jeszcze lepiej wchłaniane przez skórę właściwą.

Czy ta metoda jest bolesna?
- Metoda jest bezbolesna, oraz nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Może być wykonywana o każdej porze roku jak i przed ,,wielkim wyjściem’’.

Rodzaje programów zabiegowych
- antycellulitowy, rozstępy, ujędrniający, odmładzający, regeneracja skóry po słońcu, przebarwienia, odmładzający na twarz szyję i dekolt, zabieg przeciw starzeniowy okolic oka.

Mezoterapia bezigłowa  wrocław