Cellulite Plus
Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca i zapobiegająca retencji wody, która ma na celu przeciwdziałanie powstawaniu niedoskonałości i cellulitu. Zawiera innowacyjny SLIM COMPLEX, który poprawia krążenie w skórze oraz Kofeinę o działaniu lipolitycznym, która ułatwia usuwanie tkanki tłuszczowej. Formuła została wzbogacona o karnitynę i związki olejków eterycznych, które wspomagają odprowadzanie płynów, a oleje roślinne i masło shea odżywiają i poprawiają elastyczność skóry, pozostawiając ją gładką i wzmocnioną.
celiulite plus
SKŁADNIKI AKTYWNE
SLIM COMPLEX Rewolucyjny kompleks kwasu nikotynowego i mentolu, które aktywują mikrokrążenie skórne bez nadmiernego powodowania przekrwienia i podrażnień; wspomaga dotlenienie i odżywienie komórek oraz działa przeciwzapalnie. SLIM COMPEX składa się z części pochodzącej z kwasu nikotynowego (o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne) i części pochodzącej z mentolu (powoduje zwężanie naczyń).

MIESZANKA ROŚLINNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH Z IMBIRU, KURKUMY I CYNAMONU Synergia wszystkich składników i ich właściwości poprawiają mikrokrążenie i wspierają drenaż limfatyczny, przyspieszając wymianę metaboliczną i promując dotlenienie tkanek. Ponadto olejki wykazują działanie aromaterapeutyczne.
LIPO-ACTIVE Połączenie Kofeiny i Escyny działających synergicznie w celu wspomagania utraty wagi poprzez zmniejszenie grubości i masy tkanki tłuszczowej.
KOFEINA Jeden z najskuteczniejszych składników aktywnych o działaniu lipolitycznym.
Wspomaga degradację trójglicerydów znajdujących się w adipocytach, powodując zmniejszenie ich objętości. Posiada również silne właściwości antyoksydacyjne.
KARNITYNA Występuje w komórkach naszego ciała i uczestniczy w procesach wytwarzania energii, promując spalanie tłuszczów.
MASŁO SHEA Nawilża, odżywia i wygładza.
OLEJE MIGDAŁOWY I RYŻOWY Zwiększają elastyczność skóry, emolienty

OPIS
Produkt intensywnie wyszczuplający i drenujący, przeznaczony do zwalczania cellulitu i niedoskonałościom. Jego bogata i lekka konsystencja wspomaga działanie masażu, pobudzając mikrokrążenie i drenaż.

DZIAŁANIE
- poprawia mikrokrążenie
- ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej
- wspomaga odprowadzanie płynów
- odżywia i nawilża
- poprawia elastyczność skóry

CENA: 350 zł

a2

 

Pobierz materiały

c1c2

Pobierz kartę pacjenta