Chcesz podarować naszę spa w prezencie?
Szukasz voucherów, lub zaproszenia imiennego ?
Mamy wiele propozycji idealnych na każdą okazję……od Spa dla dwojga – idealny prezent na Święta dla żony lub rodziców, poprzez masaże relaksacyjne i lecznicze a także pakiety zabiegowe – wyjątkowy prezent na Święta dla dziewczyny lub prezent na Święta dla mamy!
Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego.
Bony wypełniamy przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi.
Zaproszenie (wartościowe lub na wybrany zabieg)
Forma bonu: Zaproszenie można otrzymać mailowo w formie PDF lub wykupić na miejscu w formie fizycznej.
Dostępne formy płatność:
przelew/gotówka - tylko w przypadku odbioru osobistego

Dane do przelewu:

Katarzyna Markowska
Nr konta: 48 1050 1575 1000 0097 7981 9599
Centrum SPA Soleil Qubus Hotel Marii Magdaleny 2

Potwierdzenie przelewu: w celu otrzymania voucheru proszę o przesłanie potwierdzenia na adres email wraz z imieniem i nazwiskiem osoby
na, którą powinnień zostać wypełniony bon prezentowy oraz nazwą wybranego zabiegu.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Zaproszenie zostanie odesłane tego samego dnia na wskazany adres mailowy.

 

Regulamin

I. WARUNKI OGÓLNE

1. Wydawca zobowiązuje się do przekazania Vouchera Nabywcy (na miejscu w hotelu, za pośrednictwem poczty elektronicznej) i do przyjmowania go do realizacji w Spa Soleil z siedzibą w:

 Wrocław ul. Marii Magdaleny 2, Hotelu Qubus


2. Nabywca zobowiązuje się do zapłaty za Voucher w kwocie równej wartości nominalnej Vouchera.
3. Voucher może być realizowany wyłącznie w Spa Soleil.
4. Voucher może być zrealizowany w Spa Soleil zgodnie z zakresem określonym w treści Vouchera lub do kwoty podanej na Voucherze na zakup towaru lub usługi w Spa Soleil.
5. Voucher nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.
6. Voucher musi być zrealizowany jednorazowo i w całości.
7. Spa Soleil nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy.
8. Nabywcy lub Użytkownikowi Vouchera nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Spa Soleil z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia Vouchera.
9. Termin ważności Vouchera – bezterminowy 

II. ZASADY KORZYSTANIA Z VOUCHERA I REZERWACJI

1.Użytkownik Vouchera zobowiązany jest do rezerwacji terminu wykorzystania Vouchera w recepcji Spa Soleil (tel.506177665, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
2. Spa Soelil przyjmuje do realizacji wyłącznie Vouchery, które są nieuszkodzone.
3. Przy realizacji Vouchera Użytkownikowi nie przysługuje prawo do otrzymania reszty niewykorzystanej kwoty, na którą opiewa Voucher, gdy wartość usługi jest niższa niż wartość Vouchera.
4. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny gotówką, kartą płatniczą lub kartą kredytową, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Vouchera lub zakres Vouchera jej nie obejmuje.
5. Spa Soleil ma prawo odmówić zrealizowania Vouchera gdy:
a) upłynął termin ważności Vouchera,
b) uszkodzenia Vouchera uniemożliwiają odczytanie danych zapisanych na Voucherze.
6. Zmiana terminu rezerwacji jest możliwa do 48h przez wizytą. W innym przypadku voucher traci ważność.

III. ROZLICZENIA I REKLAMACJE VOUCHERÓW


1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem towaru i/lub usługi przy użyciu Vouchera będą rozpatrywane przez Spa Soleil na wniosek Nabywcy lub Użytkownika, po złożeniu pisemnej reklamacji.

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Nabywca i/lub Użytkownik wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Użytkownik poprzez realizację Vouchera potwierdza zlecenie dokonania jego użycia, w zakresie określonym w Regulaminie.
3.  Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna na stronie internetowej Wydawcy pod adresem https://spasoleil.pl/voucher oraz w recepcji Spa Soleil  ma obowiązek udostępnienia Regulaminu Nabywcy i/lub Użytkownikowi na każde jego żądanie.
4. Wydawca zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu pod warunkiem, że nie naruszy to już nabytych praw Nabywców i/lub Użytkowników.