Modelujący Masaż Bańką Chińską

Istota zabiegu Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską polega na wytworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Tworzące się w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają się one "ciałem obcym" i zostają usunięte z organizmu. Z "ciałem obcym" usuwamy toksyczne związki, które się tam znajdują. W miejsce usuniętych krwinek napływa "świeża", utlenowana, pożywna krew, która przyspiesza regenerację i ożywia obszar. Metoda ta powoduje wzmożony ruch krwi, limfy i rozgrzewa masowane miejsca.

Efekty masażu Bańką Chińską

Terapia podciśnieniem ma na celu rozproszenie czynników patologicznych, zmniejszenie obrzęku i bólu. Skutek masażu modelującego sylwetkę to piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe uda oraz ukształtowane pośladki, które można "podnieść" likwidując efekt opadania.

W naszym salonie oferujemy zabiegi 30-cio i 60-cio minutowe. Pierwsze 4 masaże wykonujemy z częstotliwością 2x tygodniowo, po czym można zwiększyć częstotliwość do 3 masaży tygodniowo dochodząc do 10-12[ 16 ] masaży w serii.

Przeciwwskazania do wykonywania masażu bańką chińską

Do głównych przeciwwskazań zaliczamy żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, uszkodzenie naskórka, zmiany skórne, kruchość naczyń- tzw "naczynka", gorączka powyżej 38 stopni.

masaz banka chinska wroclaw