Modelujący Masaż Bańką Chińską

Istota zabiegu Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską polega na wytworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Tworzące się w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają się one "ciałem obcym" i zostają usunięte z organizmu. Z "ciałem obcym" usuwamy toksyczne związki, które się tam znajdują. W miejsce usuniętych krwinek napływa "świeża", utlenowana, pożywna krew, która przyspiesza regenerację i ożywia obszar. Metoda ta powoduje wzmożony ruch krwi, limfy i rozgrzewa masowane miejsca.

Efekty masażu Bańką Chińską

Terapia podciśnieniem ma na celu rozproszenie czynników patologicznych, zmniejszenie obrzęku i bólu. Skutek masażu modelującego sylwetkę to piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe uda oraz ukształtowane pośladki, które można "podnieść" likwidując efekt opadania.

W naszym salonie oferujemy zabiegi 30-cio i 60-cio minutowe. Pierwsze 4 masaże wykonujemy z częstotliwością 2x tygodniowo, po czym można zwiększyć częstotliwość do 3 masaży tygodniowo dochodząc do 10-12[ 16 ] masaży w serii.

Przeciwwskazania do wykonywania masażu bańką chińską

Do głównych przeciwwskazań zaliczamy żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, uszkodzenie naskórka, zmiany skórne, kruchość naczyń- tzw "naczynka", gorączka powyżej 38 stopni.

masaż bańką chińską wrocław

Masaż bańką chińską Wrocław

Potrzebujesz solidnej porcji relaksu? Nie powierzchownego, delikatnego masażu, ale zabiegu, który pobudzi krążenie, sprawi, że głęboko położone tkanki zostaną oczyszczone z toksyn, a mięśnie przyjemnie rozluźnione? A może szukasz sposobu na ujędrnienie skóry, pozbycie się zastojów limfatycznych czy likwidację nieestetycznego cellulitu? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to masaż bańką chińską będzie idealnym rozwiązaniem. Na kojącą ciało i zmysły sesję zapraszamy wszystkich Klientów z Wrocławia. Gwarantujemy realne efekty przy regularnym udziale w sesjach wykonywanych przez naszego doświadczonego specjalistę.

Masaż bańką chińską — najlepszy sposób na wymodelowanie ciała i pozbycie się niedoskonałości

Kremy, suplementy diety plus aktywność fizyczna to tylko część tego, co jest w stanie poprawić naszą sylwetkę. Pielęgnacja ciała od środka i od zewnątrz może być jeszcze efektywniejsza, jeśli skorzystasz ze znanego od wieków masażu bańką chińską. Dzięki zasysaniu skóry do wnętrza gumowego grzybka wytwarzane jest podciśnienie pozwalające na pobudzenie w czasie przesuwania akcesorium po skórze głębokich warstw tkanki limfatycznej. Usunięcie zastojów, wygładzenie, likwidacja bólu to tylko niektóre z wielu zalet, jakie oferuje ten zabieg.

Zapraszamy na masaż bańką chińską do Centrum SPA Soleil we Wrocławiu

Odwiedź Centrum SPA Soleil we Wrocławiu i daj się zrelaksować pod wpływem dobroczynnego masażu bańką chińską. Pozwól sobie na wiosenne odmłodzenie i wymodelowanie sylwetki bez lasera czy drastycznej diety. Poczuj przyjemność płynącą z głębokiego relaksu. Masaż to idealny pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Sprawdź już dziś wolne terminy — zapisz się na prawdziwie odprężający zabieg!