Modelujący Masaż Bańką Chińską

Istota zabiegu Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską polega na wytworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Tworzące się w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają się one "ciałem obcym" i zostają usunięte z organizmu. Z "ciałem obcym" usuwamy toksyczne związki, które się tam znajdują. W miejsce usuniętych krwinek napływa "świeża", utlenowana, pożywna krew, która przyspiesza regenerację i ożywia obszar. Metoda ta powoduje wzmożony ruch krwi, limfy i rozgrzewa masowane miejsca.

Efekty masażu Bańką Chińską

Terapia podciśnieniem ma na celu rozproszenie czynników patologicznych, zmniejszenie obrzęku i bólu. Skutek masażu modelującego sylwetkę to piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe uda oraz ukształtowane pośladki, które można "podnieść" likwidując efekt opadania.

W naszym salonie oferujemy zabiegi 30-cio i 60-cio minutowe. Pierwsze 4 masaże wykonujemy z częstotliwością 2x tygodniowo, po czym można zwiększyć częstotliwość do 3 masaży tygodniowo dochodząc do 10-12[ 16 ] masaży w serii.

Przeciwwskazania do wykonywania masażu bańką chińską

Do głównych przeciwwskazań zaliczamy żylaki, zaburzenia krzepliwości krwi, uszkodzenie naskórka, zmiany skórne, kruchość naczyń- tzw "naczynka", gorączka powyżej 38 stopni.

masaz banka chinska wroclaw

Masaż bańką chińską: Wrocław

Potrzebujesz solidnej porcji relaksu? Nie powierzchownego, delikatnego masażu, ale zabiegu, który pobudzi krążenie, sprawi, że głęboko położone tkanki zostaną oczyszczone z toksyn, a mięśnie przyjemnie rozluźnione? A może szukasz sposobu na ujędrnienie skóry, pozbycie się zastojów limfatycznych czy likwidację nieestetycznego cellulitu? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to masaż bańką chińską będzie idealnym rozwiązaniem. Na kojącą ciało i zmysły sesję zapraszamy wszystkich Klientów z Wrocławia. Gwarantujemy realne efekty przy regularnym udziale w sesjach wykonywanych przez naszego doświadczonego specjalistę.

Masaż bańką chińską — najlepszy sposób na wymodelowanie ciała i pozbycie się niedoskonałości

Kremy, suplementy diety plus aktywność fizyczna to tylko część tego, co jest w stanie poprawić naszą sylwetkę. Pielęgnacja ciała od środka i od zewnątrz może być jeszcze efektywniejsza, jeśli skorzystasz ze znanego od wieków masażu bańką chińską. Dzięki zasysaniu skóry do wnętrza gumowego grzybka wytwarzane jest podciśnienie pozwalające na pobudzenie w czasie przesuwania akcesorium po skórze głębokich warstw tkanki limfatycznej. Usunięcie zastojów, wygładzenie, likwidacja bólu to tylko niektóre z wielu zalet, jakie oferuje ten zabieg.

Zapraszamy na masaż bańką chińską do Centrum SPA Soleil we Wrocławiu

Odwiedź Centrum SPA Soleil we Wrocławiu i daj się zrelaksować pod wpływem dobroczynnego masażu bańką chińską. Pozwól sobie na wiosenne odmłodzenie i wymodelowanie sylwetki bez lasera czy drastycznej diety. Poczuj przyjemność płynącą z głębokiego relaksu. Masaż to idealny pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Sprawdź już dziś wolne terminy — zapisz się na prawdziwie odprężający zabieg!