FIBROCEL+ 330

 

Odkryj swoje prawdziwe piękno. Idealny sprzymierzeniec dla kompletnej kuracji remodelującej i wyszczuplającej

330

ZAAWANSOWANY CELLULIT I TECHNIKA STOSOWANIA

Termin zaawansowanego cellulitu powszechnie odnosi się do grupy:
Cellulit włóknisty, drugi stopień, w którym włókna siateczkowe (włókna kolagenowe) obecne w pobliżu adipocytów zwiększają swoją ilość i grubość z następstwem obrzęku i początkowego pogrubienia tkanki łącznej włóknistej. Skóra wydaje się chłodniejsza w dotyku i następuje początkowa utrata elastyczności. Zaczynają pojawiać się pierwsze mikrogrudki.

Cellulit guzkowy (grudkowy), trzeci stopień, charakteryzujący się postępującym usztywnieniem pęczków włóknistych, które uciskają masy adipocytów. Rozpoczyna się sklerotyczny rozrost tkanki łącznej skóry właściwej, utrudniona jest wymiana metaboliczna, co skutkuje jej słabym dotlenieniem. Na skórze pojawiają się bolesne w dotyku mikro i makro guzki, które nadają jej charakterystyczny "materacowy” wygląd. Obszar dotknięty tymi zmianami jest wiotki, zimny i odbarwiony.

Cellulit sklerotyczny odnosi się do czwartego stadium cellulitu i jest efektem końcowym nieodwracalnej degeneracji tkanki tłuszczowej. Wygląd “materaca” staje się bardzo wyraźny, a skóra ma blady kolor. Makroguzki osiągnęły takie rozmiary, że uciskają na zakończenia nerwowe i generują intensywny ból.

Aby przeciwdziałać niedoskonałościom związanym z tymi trzema charakterystycznymi etapami cellulitu, Arosha stworzyła 330 FIBROCEL+, innowacyjny profesjonalny program o podwójnym działaniu lipolitycznym i kolagenolitycznym, zdolny przeciwdziałać efektowi “skórki pomarańczowej”, widocznie redukując podskórne guzki, poprawiając elastyczność i napięcie skóry.

zalety

 Pobierz materiały

program walki z celulitemArosha fibrocel plus

Video

 CENA: 350 zł

Pobierz kartę pacjenta