NIO DRAIN+ 200

 

Znajdź swoją naturalną równowagę. Najlepsza strategia piękna dla zdrenowanego i zrównoważonego ciała

Nio

 

CO TO JEST?
Jest to innowacyjny system dostarczania oparty na Niosomach, który sprawia, że składniki aktywne zawarte w produktach są lepiej wchłaniane i stopniowo uwalniane.
JAK TO DZIAŁA?
W NIOCONTROL™ naturalne składniki aktywne są zamknięte w małych elastycznych pęcherzykach (Niosomach). Są to specjalne “transportery” zdolne do deformacji i wnikania w przestrzenie międzykomórkowe Następnie przywracają swój pierwotny kształt, aby uwolnić składniki aktywne do otaczającego je środowiska, zwiększając ich biodostępność i zapewniając maksymalną skuteczność. Niosomy są również określane jako supermolekuły lub układy membranowo-mimetyczne, ponieważ ich struktura symuluje błonę komórkową (czyli system “dwuwarstwowy”, składający się z połączenia dwóch warstw utworzonych z fosfolipidów), co pozwala przechowywać składniki aktywne i przenosić je głębiej do skóry właściwej.

Niosomy zastosowane w .200 NIO DRAIN ˖ zawierają nr 4 składników aktywnych: Trokserutyna, Escyna, Kofeina i Pokrzywa indyjska, dzięki swojemu niezwykłemu działaniu przeciwzapalnemu,
troficznemu i antyoksydacyjnemu na śródbłonek żylny, poprawia elastyczność naczyń włosowatych, stymulując mikrokrążenie skórne. Escyna ma działanie przeciwobrzękowe, czyli jest w stanie
zmniejszyć reakcję zapalną związaną ze stagnacją płynów. Kofeina i Pokrzywa indyjska natomiast aktywują lipolizę w adipocytach, zmniejszając objętość tkanki tłuszczowej.

DODATKOWO
1. Transportują składniki aktywne głębiej do skóry właściwej.
2. Stopniowo uwalniają zawarte w nich składniki aktywne.
3. Wydłuża korzyści płynące

 ZALETY

zelety

2022 11 Arosha NIO DRAIN 01 03 kopia

 Pobierz materiały

nio katalog okladkabadania naukowe nio

 

 

 

 

 

 

CENA: 350 zł

Pobierz kartę pacjenta