Laser ELÕS zabiegi kosmetyczne

Ujędrnienie i wygładzenie skóry bez rekonwalescencji Procedura Refirme do regeneracji struktury skóry, zwiększenia napięcia i wygładzenia zmarszczek w oparciu o rewolucyjną technologię elõs umożliwia uzyskanie efektu odmłodzenia skóry i stonowania koloru skóry bez czasu rekonwalescencji. Z dumą możemy zaoferować Państwu zabieg w oparciu o technologie elõs. Pierwsza i dotychczas jedyną technologię wykorzystującą kombinację działania dwóch energii (światła i pradu RF) do regeneracji struktury skóry.

Jak działa zabieg Refirme?
Kombinacja wspódziałania energii prądu bipolarnego RF oraz światła w technologii elõs umożliwia
precyzyjne podgrzanie obszaru zabiegu. W ten sposób nie działając szkodliwie na naskórek możliwe jest skuteczne oddziaływanie na włókna kolagenowe. Efektem takiego działania jest zwiększenie ich elastyczności i napięcia skóry oraz stonowanie jej koloru i
rozjaśnienie.

Kiedy jest widoczny efekt zabiegu?
Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu i utrzymuje się przez kilka dni . W celu
uzyskania trwałego efektu należy go powtórzyć w odstępach 3 tygodniowych. Liczba zabiegów zależy od stanu skóry i jest
ustalana indywidualnie. Czy zabieg jest dla każdego? Zabieg jest bezpieczny dla każdego typu skóry. Czy zabieg jest bolesny? Refirme jest zabiegiem komfortowym nie wymagającym rekonwalescencji. Pacjenci po zabiegu wracają do codziennej aktywności. Zabieg Refirme Efektywnie poprawia napięcie skóry pod linią oczu i brwi. Rozwiązanie problemu starzenia się skóry w obszarze policzków oraz redukcja zmarszczek śmiechowych. Poprawa napięcia skóry.

Laserowe usuwanie owłosienia metodą ELÕS

Efektywne, delikatne, bezpieczne usuwanie owłosienia. Powiedz do widzenia niechcianemu owłosieniu na ciele: na górnej wardze, klatce piersiowej, szyi, brodzie, policzkach, pachach, ramionach, obszarze bikini, nogach. Oferujemy zabiegi aparatem wykonanym w technologii elõs. Elõs, to pierwsza i jedyna technologia zapewniająca delikatne usuwanie owłosienia każdego koloru ze wszystkich typów skóry. Elõs jest najnowszą technologią uznaną na świecie umożliwiającą bezpieczne i efektywne . usuwanie owłosienia. Dajemy Ci możliwość uzyskania jedwabistej i gładkiej skóry.

Na czym polega usuwanie owłosienia aparatem wykonanym w technologii Elós?
Mieszki włosowe są precyzyjnie podgrzewane i niszczone za pomocą bipolarnego prądu RF współdziałającego z energią
światła.

Dlaczego usuwanie owłosienia w oparciu o technologię elõs jest dobre dla Ciebie?
Wiele kobiet i mężczyzn ma problem z nadmiernym owłosieniem na różnych obszarach ciała. Tylko technologia elõs umożliwia usuwanie każdego koloru włosów z każdego miejsca. Epilacja jasnych włosów wymaga większej liczby zabiegów niż ciemnych.

Kiedy jest widoczny efekt?
Redukcja owłosienia jest zależna od cyklu wzrostu włosa. Ilość zabiegów zależy od: koloru włosów, typu włosa i skóry, obszaru ciała.

Czy zabieg jest bolesny?
Współdziałanie energii prądu RF z energią światła przy równoczenym chłodzeniu skóry zapobiega
nadmiernemu przegrzaniu skóry. Temperatura skóry jest kontrolowana podczas zabiegu. Procedura nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu wraca się do normalnej aktywności. usuwanie owłosienia Delikatne usuwanie owłosienia, nawet z wrażliwych miejsc takich jak pachy czy obszar bikini. Trwała, bezpieczna i skuteczna redukcja jasnego i ciemnego owłosienia z wszystkich typów skóry.
 
elõs –Procedura Anti Aging
Procedura Anti Aging obejmuje całe ciało, przy czym głównie: twarz, szyję, dekolt i ręce. Jest realizowana za pomocą dwóch głowic SR i ST.

Procedura jest wykonywana podczas jednego zabiegu w II etapach:
• I etap usunięcie objawów fotostarzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentowych (fotoodmładzanie) za pomocą aplikatora SR.
• II etap ujędrnianie skóry i wygładzeniu (zmniejszeniu por) za pomocą unikalnego aplikatora ST. Zabieg aplikatorem ST jest wykonywany
wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo-wargowego, okołooczodołowy, brwiowy , nadczołowy.

W trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych do 5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę ~ 500 . Przedstawione powyżej etapy procedury Anti Aging są wykonywane w trakcie jednego zabiegu. W celu uzyskania trwałych wyników zaleca się wykonanie serii (~ 5 zabiegów) w okresach od 3 do 4 tygodniowych oraz raz na pół roku zabiegu przypominającego. Rys. Miejsca zabiegu aplikatorem ST Przedstawiona powyżej procedura Anti Aging jest procedurą unikalną, którą można zrealizować tylko za pomocą urządzeń firmy SYNERON wykonanych w technologii elõs. Tylko ta technologia umożliwia współdziałanie światła o widmie w zakresie od 470 do 2000nm z prądem bipolarnym co jest niezbędne do uzyskania głębokiej stymulacji kolagenu. Procedura jest bezpieczna. Posiada bogatą literaturę medyczną. Jest stosowana na całym świecie w renomowanych gabinetach.